Ski Manijaci - Forum Povratak na sajt Ski Manijaka
22. Decembar 2014, 22:59:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrujte.
Jeste li propustili aktivacionu email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom prijave
Novosti: Vise od 4000 clanova broji Forum ULJSS"Ski Manijaci"

Povratak na sajt Ski Manijaka
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
 Str: 1 2 [3] 4
Ispis
Autor Tema: LIVIGNO  (Poseta: 5444 )
SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

Suvereni vladar zelenih staza

« Odgovor #30 : 8. Februar 2011, 20:51:29 »

ZIMA

Žica simboličnog naziva & staza
Prijaviti moderatoru   Evidentirano

Poziram po kafanama :-)
SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #31 : 8. Februar 2011, 20:53:10 »

1. Pogled na Livigno iz gondole na Karoselu

2. 'E, vidiš kume, ovo ti je Švica'  cheesygrin

SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #32 : 8. Februar 2011, 20:54:48 »

1. Kafana na Motolinu sa 'čuvenom' terasom (ove zime zove se 'Kod Arbena zemljaka')  cheesygrin

2. Party all day long
« Zadnja izmena: 8. Februar 2011, 21:00:09 SkiBata » Prijaviti moderatoru   Evidentirano

SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #33 : 8. Februar 2011, 20:58:09 »

Zimska idila
+
Evo kako to sve izgleda iz 'aviona'

SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #34 : 8. Februar 2011, 20:59:06 »

Ени квешчнз?  cheesygrin
Вонт мор пикчрз?
 papa

pecenjar
Sr. Member

eS-eM-eM

« Odgovor #35 : 8. Februar 2011, 22:15:13 »

Bogami dobro bogami dobro.... eee

pivo-skije-motor
volcom
Jr. Member
**

[URL=http://www.speed.io][IMG]http://speed.io/pics

« Odgovor #36 : 17. Februar 2011, 00:25:53 »

Bato pucaj sa slikama , ocekujemo josh i po koji snimak :0
SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #37 : 19. Februar 2011, 21:24:16 »

@volcom: Pa, di si ti, bre?!?!???
Slika nema mnogo, jedini aparat bio je mobilni telefon, al' probaću narednih dana da ćušnem još koju.
A lepo me, prvo kolega pitao 'oću li da ponesem aparat, a posle i žena pokušala da mi ćušne malog idiota u džep, al' ja ko velim koj' će mi...
Sledeći put kad budem 'bežao od kuće' nosim dva tela, široki, standardni, telac, blic... A imam i dve fleš glave i zilbericu, pa mogu i to, za svaki slučaj.  ....
Odo' da probrljam malo po tim mobilnim slikama pa ću sutra prekosutra da turim.  papa

volcom
Jr. Member
**

[URL=http://www.speed.io][IMG]http://speed.io/pics

« Odgovor #38 : 25. Februar 2011, 20:20:59 »

@volcom: Pa, di si ti, bre?!?!???
Slika nema mnogo, jedini aparat bio je mobilni telefon, al' probaću narednih dana da ćušnem još koju.
A lepo me, prvo kolega pitao 'oću li da ponesem aparat, a posle i žena pokušala da mi ćušne malog idiota u džep, al' ja ko velim koj' će mi...
Sledeći put kad budem 'bežao od kuće' nosim dva tela, široki, standardni, telac, blic... A imam i dve fleš glave i zilbericu, pa mogu i to, za svaki slučaj.  ....
Odo' da probrljam malo po tim mobilnim slikama pa ću sutra prekosutra da turim.  papa
Ja svoje telo i objektiv koju mi stave u ruke koristim Smiley
kad nemam nista svoje heeeeeeeeeeh
SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #39 : 26. Februar 2011, 00:00:41 »

@volcom: Nemam ni ja... Al' firma bogata, pa nabavlja  Wink a nema nas mnogo koji umemo da se služimo time.
Enivej, dok ne stignu te 'godo' fotografije iz mobilnog telefona, da bar napišem koju o Livinju, iz mog ćoška. Možda nekom i bude interesantno.

Prvo, imali smo sreću neviđenu pa smo taj jedan dan, koji smo skijali u Livinju, skijali na gotovo praznom skijalištu (prethodno priložene fotke kao dokaz) jer je bila smena. Jedni gosti otišli, drugi još nisu stigli. Nešto malo lokalaca, vikendaša i mi  sretko
Vreme je bilo fantastično, staze vrhunski, ali zaista vrhunski pripremljene. Kombinacija prirodnog i veštačkog snega, ponegde možda  malo neobično nama koji prvi put konzumiramo sneg, ali sve u svemu - odlično. U boje staza se ne razumem preterano, ono što smo skijali i na Karuselu i na Motolinu je sasvim u skladu sa mojim prohtevima. Cenim da nema nešto mnogo crnih, ali daleko od toga da je reč o nekim zelenim 'livadama', iako su staze širooooooke... pa, kao fudbalski teren. Odmah da kažem da nismo, naravno, stigli da skijamo sve, ali može se reći da smo overili i Karuselo i Motolino. Čini mi se da je Motolino možda za trunku raznovrsniji, što se konfiguracije terena tiče, ali da bi se stekao koliko-toliko objektivniji utisak potrebno je ipak više od jednog dana na snegu.
Isto važi i za samo mesto. Iz ugla vikend posetioca, to  u svakom smislu i pogledu predstavlja alpsku idilu. Mnogo kućica i kuća u tom fazonu, puno restorana, kafića i klubova, i nekom verovatno veoma važno - mnoooogo duty free radnji, jer je ceo Livigno duty free zona. Pica se može pojesti za 5,6 do 1E, piće nije preterano skupo...
Smeštaj u kojem smo noćili (jedan od aparthotela u kojima obično SkiManijaci borave) je skroz OK. Jedna spavaća soba, još jedna soba sa dva singl kreveta, dnevni boravak sa trpezarijskim stolom, kuhinjskim blokom i još jednim ležajem na rasklapanje, novo kupatilo... Kad se na to doda šarm rustičnog nameštaja u alpen stilu... Pun pogodak. Nije luksuz, ali je sve u svemu, potpuno zadovoljavajući komfor za 4-5 ljudi i njihov sedmodnevni boravak.
Inače, Livinjo uopšte nije mali. Poprilično veliko mesto, sa sve crkvom, osnovnom školom, autobusom koji saobraća duž skijališta. Sve u svemu, proveo sam tamo taman toliko vremena da poželim da se ponovo vratim, na barem sedam dana, i natenane istražim šta sve Livinjo ima da ponudi, i što se skijanja i što se apres ski zahebancija tiče. Do tada, čekajte još fotki koje sam obećao.  cheesygrin
« Zadnja izmena: 26. Februar 2011, 00:04:50 SkiBata » Prijaviti moderatoru   Evidentirano

bojo
Hero Member

« Odgovor #40 : 26. Februar 2011, 12:25:28 »

bato j... malo ja!!! twisted twisted twisted
i tebe i popa!!!
mogli ste da zovnete i drugare...

SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #41 : 26. Februar 2011, 18:52:29 »

@bojo:  redface da znaš da smo i mogli... I ja se sve nešto nadam trebaće još koji put do kraja sezone da se ode u Livigno. Ako bude...  Wink
« Zadnja izmena: 26. Februar 2011, 18:52:42 SkiBata » Prijaviti moderatoru   Evidentirano

bojo
Hero Member

« Odgovor #42 : 26. Februar 2011, 21:23:01 »

nata... vas  na vrh  cenzura!!!
strasno...
e crna sudbino...

grba
Jr. Member
**

« Odgovor #43 : 7. Decembar 2011, 14:27:11 »

Zabeleo i Livignio mrgreen
SkiBata
Administrator
manijak..nema sta....

« Odgovor #44 : 8. Decembar 2011, 21:49:13 »

@grba: zabelelo svuda, ne samo u Livinju
Ekipa je u Červinji, tamo nije prestajalo od prekjuče, pada k'o besan.

Biće bord ove zime, ipak!  sretko

Str: 1 2 [3] 4
Ispis
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Ski Manijaci - Forum | Powered by SMF 1.1.11. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.
Copyright ULJSS Ski Manijaci, 11.000 Beograd, Srbija. Zabranjeno kopiranje, umnozavanje ili bilo kakvo koriscenje materijala sa ovog sajta bez prethodne dozvole.
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Ski Manijaci © 2008-2009